Investiční zlato s garancí

Švýcarsko, s dlouhou tradicí v oblasti financí a investic, opět přichází s revolučním prvkem ve světě investičních kovů. Rafinérie Argor-Heraeus vyrábí Švýcarské zlaté slitky s hologramem, které se staly novým symbolem zlatého standardu v ryzosti a původu.

Hlavní inovací, která dělá tyto slitky výjimečnými, je Kinebar® Hologram. Tato technologie, chráněná obchodní známkou společnosti UBS, představuje zázrak moderní holografické bezpečnosti. Investiční zlato není pouze kusem kovu, je to umělecké dílo spojující prvky tradice a moderní technologie.

Hologram, ražený do zadní strany každého slitku laserem, je založen na patentované technologii s názvem Kinebar®. Tento vizuálně poutavý prvek není pouze ozdobou; je nedílnou součástí zlata samotného. Hologram je vytvořen speciální holografickou technikou, která vytváří giloše, jež mění obrys a barvu při pohybu slitkem. Tento pohyblivý obraz ve středu obsahuje písmena A a H, což dodává zlatým slitkům nejen bezpečnost, ale i estetickou hodnotu.

Je klíčové zdůraznit, že hologram není něco, co by mohlo být snadno odstraněno a přeneseno na jiný slitek. Tato nedělitelnost poskytuje investorům jistotu, že mají v ruce autentický kus ryzího zlata. Hologram je také chráněný patentem, což znamená, že kopírovat ho není možné. Podobnými technologiemi jsou chráněny i pasy v některých západních státech, což zdůrazňuje důvěryhodnost této inovace.

Nejzajímavější je, že i přes tuto vysokou úroveň bezpečnosti se ceny zlatých slitků s hologramem nevýrazně liší od běžných slitků. Investoři tak mohou očekávat záruku ryzosti a původu zlata bez nutnosti významného navýšení svých investičních nákladů.

Zlaté slitky s Kinebar® Hologramem od Argor-Heraeus představují špičku v oblasti investičních kovů, spojující švýcarskou preciznost a technologický inovativní přístup. Tyto zlaté cihly nejenže zajišťují bezpečnost investice, ale také přinášejí estetický zážitek spojený s kouzlem investic do zlata.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*