Hry pro zasmání aneb oddechovky, které každý ocení

Hraní her je především zábavou. Dnešní herní tituly však nabízejí především nekončící napětí ve virtuálním světě propracovaném do posledního detailu. Oddechovky nebo hry pro zasmání se dostaly trochu na druhou kolej, ale stále po nich existuje velká poptávka. V následujícím úryvku vám proto doporučíme některé z těch, které vám poptávaný relax a zábavu mohou nabídnout.

Goat Simulator

Hra, která vznikla původně pouze jako čistá recese, ale postupem času se stala poměrně populárním počinem pro publikum poptávající ryzí oddechovky. V rámci této šílené akční hry ovládáte vlastní kozu se kterou plníte zábavné úkoly s nápaditou tematikou. Hra je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné sofistikované ovládání nebo extrémní soustředění, a proto se jeví jako ideální varianta pro oddech.

Human Fall Flat

Logická hra, která je na jednu stranu náročná na přemýšlení, ale na druhou stranu je plná lehké zábavy a nevyžaduje žádnou extrémní akci. Děj se odehrává okolo světa snů postavičky jménem Bob se kterou řešíte různé fyzikální úkoly. Můžete si být jistí, že díky své kompozici vás hra zabaví na dlouhé hodiny, aniž byste potřebovali extrémní akci charakteristickou pro většinu dnešních titulů.

South Park: The Stick of Truth

Kdo by neznal populární seriál South Park? Ale věděli jste, že existuje i poměrně populární videohra se seriálovou tematikou? Je počinem právě od tvůrců slavných seriálových řad a příběh je tak samozřejmě dostatečně poutavý a není v něm nouze o tolik specifický humor, který nás i po letech dokáže od srdce pobavit. Pokud hledáte hry pro zasmání, s The Stick of Truth určitě chybu neuděláte.

Jazzpunk

Jazzpunk je komediální adventura  z pohledu první osob která se zaměřuje na řešení zábavných hádanek. V rámci jednotlivých misí se je budete snažit řešit, ale mimo jiné můžete prozkoumávat mimoběžně i celý unikátní herní svět, který vám nabídne mnoho velmi zajímavých doplňků včetně miniher se šílenou tematikou. Hra zkrátka dokonale zapadá do kategorie oddechovek s komediálními prvky.

Zdroj: shadow.tech

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*