Koutek pravého gamera. Jak na to?

gamer

Máte rádi počítačové hry nebo sdílíte domácnost s nějakým pařanem? Pořiďte si tedy příslušenství, po kterých váš herní koutek dostane úplně jiný nádech. Každý gamer přece potřebuje jen tu nejvyšší kvalitu, aby mohl předvádět nejlepší výkony.

Základní vybavení

Pokud si plánujete sestavit svůj herní koutek snů, jako základní určitě potřebujete kvalitní stůl, na kterém se vaše herní zařízení bude vyjímat. Nezapomeňte si správně desku stolu nastavit – měla by být zhruba 80 cm nad podlahou. Jako další vás určitě nemine pořídit si PC příslušenství jako je myš, klávesnice nebo sluchátka. Pro pořádnou akční atmosféru můžete vybrat doplňky s červeným podsvícením. Pokud si ale nechcete úplně zařídit ďáblovo doupě, můžete zvolit podsvícení jiné.

Nezapomenout na zdraví

Jako další pak budete potřebovat správné křeslo. Ve výběru byste měli zohlednit pohodlí, ale také zdraví. V tomto ohledu se vyplatí drobná investice navíc a vaše záda vám za to v budoucnu zajisté poděkují. Vybírat byste měli takové křeslo, které má dostatečně pevné a kvalitní opěradlo. Nesmíte také zapomenout na správné nastavení křesla. Při špatné volbě byste se pak v křesle akorát kroutili a hledali správnou polohu. Pokud však zvolíte správně, v kombinaci s herním stolem jste připraveni na dlouhé herní večery.

A co další příslušenství?

Další doplňky v okolí můžete lehce přehlédnout, protože se na ně neklade takový důraz, ale v celkovém kontextu mají své pevné místo. Takový odpadkový koš hned vedle stolu nesmí chybět. Nechcete přece strávit hodiny hraní ve špinavém prostředí. Stejně tak vhodně zvolené poličky na zdi a jemné osvětlení kolem vám teprve připraví tu správnou herní atmosféru.

Celková investice do pořádného herního koutku nebude nic levného, z dlouhodobého hlediska se vám však určitě vyplatí. A vy se tak můžete soustředit pouze na to, jakou vhodnou strategii při hraní zvolit.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*