Hry do letadla aneb i na palubě si můžete užít herní zábavu

Na palubě letadla není možné používat zařízení, která jsou schopná přijímat signál. Bohužel to ohrožuje bezpečnost cestování, a proto je nutné striktně tato pravidla dodržovat. Na druhou stranu to neznamená, že si v letadle nemůžete zahrát svoji oblíbenou hru. Stačí disponovat zařízením, které má schopnost fungování v letovém režimu a máte o zábavu postaráno.

Nintento Switch PS Vita a další

Naprosto nejvhodnější variantou, díky které si můžete zahrát hry v letadle jsou různé přenosné herní konzole. Tak zvané handheldy jsou velmi skladné a bez problému se s nimi manipuluje. Nezaberou vám tedy příliš místa v zavazadlech a mohou vám příjemně zkrátit dlouhou chvíli.  V současné době kraluje přenosný konzolím Nintendo Swicth, ale zkusit můžete i PS Vita nebo PSP. Vždy však myslete na to, abyste nezapomněli vypnout připojení k síti, které by mohlo ohrožovat vaši bezpečnost.

Mobilní telefony

Další alternativou pro méně náročné hráče je možnost využití her na mobilních telefonech. Pravidla jsou v podstatě stejná jako u přenosných konzolí a pokud diponujete výkonným mobilem, můžete si pohodlně zahrát.

Hraní na notebooku

Vyloučeno není ani hraní na notebooku. Přenosný počítač bývá v letadlech dovolen. Opět je samozřejmě nutné vypnout připojení k internetu, ale i v offline o verzích si u mnoha her můžete užít spoustu zábavy.

Bezpečnost na prvním místě

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, vždy mějte na paměti, že bezpečnost by měla být v letadle naprostou prioritou. Vždy proto dbejte na pokyny personálu letadla a striktně je dodržujte. V mnoha případech mohou působit pro vaše hraní jako poněkud omezující, ale ohleduplnost je zde naprosto nezbytná.

Zdroj: AIRFRANCE.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*