5 skrytých messenger triků, které byste měli vyzkoušet

V dnešní době je Facebook Messenger pro mnoho z nás nepostradatelnou součástí komunikace. Přestože se může zdát, že známe všechny jeho funkce a triky, existuje několik skrytých funkcí, které mohou naši zkušenost ještě vylepšit. Zde je pět skvělých tipů, které byste měli vyzkoušet:

  1. Tajná konverzace: Pokud potřebujete poslat něco opravdu důvěrného, můžete využít funkci „Tajná Konverzace“. Stačí klepnout na jméno kontaktu a vybrat možnost „Začít tajnou konverzaci“. Tato funkce šifruje vaše zprávy, takže jsou zcela bezpečné před cizími pohledy.
  2. Ovládání notifikací: Někdy je příjemné mít přestávky od nepřetržitého zvuku notifikací. V Messengeru si můžete nastavit, kdo vás může kontaktovat přes hlasové a video hovory, aby vám nedocházelo k nepříjemným přerušením ve chvílích, kdy je potřeba soustředit se na práci nebo odpočívat.
  3. Reakce na zprávy: Mnoho uživatelů Messengeru si tohoto triku možná všimlo, ale jen málokdo ho opravdu využívá. Pokud chcete na zprávu odpovědět rychle a jednoduše, stačí na ni dlouze podržet prst a vybrat jednu z reakcí, jako je srdíčko, smích nebo zdvižený palec. Je to rychlý způsob, jak vyjádřit svou reakci bez nutnosti psát celou odpověď.
  4. Zprávy s časovým omezením: Pokud chcete poslat někomu zprávu, která má být viditelná jen po určitou dobu, můžete využít funkci „Zprávy s Časovým Omezením“. Klepněte na ikonu hodin ve spodní části okna zprávy a vyberte, kolik času má zpráva zůstat viditelná. Poté, co uplyne časový limit, zpráva se automaticky smaže.
  5. Vytvoření skupinového hlasového hovoru: Skupinové hovory jsou skvělým způsobem, jak se spojit se skupinou přátel najednou. Ale co když chcete začít hovor jen s několika vybranými lidmi a postupně přidávat další? Stačí vytvořit novou skupinovou konverzaci a pak přidávat další účastníky dle potřeby.

Tyto skryté funkce Facebook Messengeru mohou vaši komunikační zkušenost ještě zlepšit. Tak proč nezkusit některé z nich hned teď a objevit nové možnosti komunikace?

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*